Rüya Tabirleri

Rüyalar.gen.tr Hakkında

Ruyalar.gen.tr sitemiz 2008 yılında açılmıştır.

Sitemiz internette rüyasında gördüğü kelimelerin ne anlama geldiğini arayan insalara yönelik rüya tabileri ansiklopedisi görevi görmektedir.

Sitemiz ziyaretcilerine rüyalarının birebir yorumununu ne yazık ki yapamamaktadır. Fakat bunun yerine rüyalarında gördükleri nesnelerin ne anlamlara geldiklerini tek tek ayrı ayrı açıklamaktadır.

Rüyalar hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Gün boyunca gördüklerimizi, hayatımız boyunca edindiğimiz deneyimleri ve en önemlisi aklımızda yer eden konuları beynimiz harmanlayıp bize rüyalar olarak geri dönmektedir.

Uyku ve rüya bilim adamları tarafından hala tama olarak sırrı çözülememiş iki ayrı unsurdur. İnsanlar neden uykuya muhtaçtır, neden rüya görürler gibi soruların cevabı henüz tam olarak bilinmemektedir. Bilinen bişey var ki oda her insan günde en az belirli bir miktarda uyku uyumalıdır aksi takdirde geri dönüşü zor hasarlar alabilmektedir. Aynı şekilde iyi bir uyku çeken her insan rüya görmektedir. Rüya görmenin, rüyada görülenlerin ne anlama geldiği ise bilinmemektedir.

Sitemizde rüya tabirleri sözlüğündeki kelimelerin ne anlama geldiğinin ne dini ne de bilimsel temelleri vardır. İslami rüya tabirleri adı altında çıkan sitelerede bu nedenle sakın kanmayınız. Bunların dinle ve İslamiyetle bağdaştırılması imksansızdır. Sadece İslamiyetle çelişkisi olmayabilir. Bunlar sadece zamanla insanların deneyimlerinden yola çıkılarak derlenmiş bilgilerdir. Dilerseniz rüya ve islamiyet konusunda ruyatabirleri.gen.tr sitesinin hazırladığı yazıyı okuyabilirsiniz.

İslami Rüya Tabirleri

İslami ve dini rüya tabirleri daha da kötüsü kendisini diyanet rüya tabirleri olara tarih eden internet sitelerine bakmadan önce rüyalar ile din arasındaki ilişkiyi anlamanız gerekmektedir. Detaylı anlatım için bu yazıyı Rüya Tabirleri ve İslamiyet okuyunuz.

© 2008... Ruyalar.gen.tr Hakkımızda İletişim